Fundatia Ana

Săptămânii Europeane a Tineretului la final. Sâmbătă, 14 mai, odată cu flash-mob-ul cu tema antidrog s-a încheiat una din cele mai reușite ediții ale Săptămânii Europeane a Tineretului , dintre cele 17 ediții, organizate anual, la Suceava. Săptămâna Tineretului a ajuns la ediția a XVI-a. În perioada 26 31 octombrie 2015 a avut loc la Suceava o nouă ediție a proiectului devenit tradițional, Săptămâna Tineretului. Proiectul de față își propune promovarea unui stil de viață sănătos. Proiectul Cupa Interetni.

OVERVIEW

The domain fundatia-ana.ro currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have downloaded twenty pages within the domain fundatia-ana.ro and found one website referring to fundatia-ana.ro.

FUNDATIA-ANA.RO TRAFFIC

The domain fundatia-ana.ro has seen varying levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundatia-ana.ro

Traffic ranking (by month) for fundatia-ana.ro

Traffic ranking by day of the week for fundatia-ana.ro

LINKS TO FUNDATIA-ANA.RO

WHAT DOES FUNDATIA-ANA.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundatia-ana.ro Mobile Screenshot of fundatia-ana.ro Tablet Screenshot of fundatia-ana.ro

FUNDATIA-ANA.RO SERVER

We identified that a lone page on fundatia-ana.ro took two thousand three hundred and eleven milliseconds to come up. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider fundatia-ana.ro not secure.
89.36.93.84

We observed that this domain is operating the nginx server.

Fundatia Ana

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain fundatia-ana.ro had the following on the web page, "Săptămânii Europeane a Tineretului la final." I observed that the webpage said " Sâmbătă, 14 mai, odată cu flash-mob-ul cu tema antidrog s-a încheiat una din cele mai reușite ediții ale Săptămânii Europeane a Tineretului , dintre cele 17 ediții, organizate anual, la Suceava." They also stated " Săptămâna Tineretului a ajuns la ediția a XVI-a. În perioada 26 31 octombrie 2015 a avut loc la Suceava o nouă ediție a proiectului devenit tradițional, Săptămâna Tineretului. Proiectul de față își propune promovarea unui stil de viață sănătos."

SEE OTHER DOMAINS

Acasa - Fundația Bucureștii Noi

Uitati ce puteti obtine si vedeti ce puteti oferi. Misiunea Fundației Bucureștii Noi este aceea de a îmbunătății condițiile de viață a persoanelor care se află în situații de dificultate depășind, pe cât posibil, obstacolele materiale și promovând, unde este posibil, educația care duce la demnitate și permite independența persoanei. Sanatate - recuperare fizica - kinetoterapie - sport. Terapie Ocupationala prin Arte Combinate.

Fundatia Celibidache Acasa

Final culminant al Masterclass-ului de dirijat Tehnica de dirijat a Maestrului Sergiu Celibidache. Şi acum mai răsună Iaşi-ul după concertul de final de Masterclass, care a avut loc pe 6 octombrie, la Universitatea de Arte George Enescu , Sala Eduard Caudella. Concertul a fost susţinut de absolvenţii Masterclass-ului Internaţional de Dirijat Tehnica de dirijat a Maestrului Sergiu Celibidache, desfăşurat în perioada 30 septembrie 6 octombrie 2013.

Fundaţia Culturală Roşia Montană Susţine protejarea patrimoniului în cadrul unei dezvoltări durabile

Roşia Montană nu aparţine numai unora sau altora, ci întregii ţări, iar patrimoniul său - întregii Europe. Ioan Piso, Preşedintele Fundaţiei Culturale Roşia Montană. În munţii Apuseni, în inima Transilvaniei, o aşezare veche se întinde de-a lungul unei văi de o frumuseţe mirifică, unde fiecare anotimp aduce bucuria vieţii iar oamenii sunt parte din darul oferit de natură. Pentru că este o flacără care menţine vie dorinţa de a tră.

Fundatia Episcopul Grigorie Leu

Miscare pentru Progresul Satului Romanesc - Filiala Suceava. Duminică, 23 ianuarie 2011. Valorificarea datinilor şi obiceiurilor locale din perspectivă comunitară, cu accent pe orientare profesională şi inserare socială;. Realizarea unor materiale documentare, audio şi video, de inventariere a tradiţiilor populare cu accent pe interculturalitate;. Promovarea dialogului intercultural şi interetnic;. Promovarea artei traditionale si a mestesugurilor populare ;.

Fundaţia Culturală Erbiceanu

Rămân de-a pururi toate gândurile omeneşti închinate adevărului, frumosului, eternităţii în general. Stingerea din viață a președintelui de onoare, istoricul Neagu Djuvara. Din punct de vedere adm.